Menu

Bride Book - Luxury - modrý samet

Bride Book - Luxury - modrý samet - půjčovna
Bride Book - Luxury - modrý samet - půjčovna
Kód produktu: bb02
Barva: Modrá (klálovská)
Materiál: Samet
Rozměry: 19x23 cm

edinečný pomocník při plánování vaší svatby, je náš Luxury Bride Book - deník nevěsty. Pokud potřebujete mít u sebe všechny potřebné informace, ráda si zapisujete a máte ráda všechno pěkně seřazené, tak náš BB je to správné rozhodnutí.

Počet kusů

-+
Tento produkt je dostupný do 3 týdnů.

Cena

890
1 x 890 Kč s DPH/kus
Cena bez DPH: 735 Kč/kus

Tento deník vznikal opravdu dlouho a měl několik už několik podob. Nejdříve jsme jej představily v roce 2018 na svatební veletrhu, který organizujeme, Wedding Bazaar a měl opravdu úspěch. Nicméně jsem BB tvořila s vědomím toho, že budete na plánování a výběr dodavatelů sama. Chtěla jsem, aby bylo všechno jednoduché a přehledné. 

Najdete v něm opravdu vše, co potřebujete vědět při plánování Vašeho svatebního dne. Hlavně máte všechno přehledně a jednoduše poskládané tak, abyste věděla, jaký máte rozpočet, kterého hosta chcete pozvat no a jak budou Vaši hosté sedět. 

BB obsahuje 86 listů plných inspirace a důležitých rad. No a jelikož mám ráda hlavně hezké věci a chtěla jsem, aby to pro Vás byl i doplněk, tak jsem jej oblíkla do sametových, ručně vyráběných desek, které si můžete zavázat ručně barvenou sametovou stuhou.

Podobné produkty