Menu

Pro Pány Kluky

Většina nevěst si láme hlavu, co dát svému nastávajícímu za dárek. Nebo vědí, ale nemají tu představu, jak to poskládat, naaranžovat, no prostě jak to dát dohromady, aby to vypadalo i krásně na vašich svatebních fotkách. Protože tyto věci se přece musí zvěčnit i fotografem.

Připravila jsem pro Vás sadu svatebních boxů, kde můžete najít vše, co se hodí nastávajícímu manželovi, tatínkovi, kamarádovi. Pokud tyto řádky čte třeba i ženich, který neví, jak požádat svého kamaráda o to, aby mu šel za svědka a chce ho požádat i jinak, než u piva, tak i pro vás mám možnost.

Stačí si jen vybrat.

Pokud jste nenašli to, co se vám líbí a chcete změnit barvu kravaty nebo opasku, stačí to napsat při objednávce do poznámky a my už se s Vámi spojíme a vše doladíme k Vaší spokojenosti.

V boxíku jsou kravaty a motýlci od přední české firmy AVANGARD. Zde si můžete tedy vybrat tu svoji, pokud ji nenajdete u nás.

Takže jestli si chcete vybrat svůj vzor, či barvu, tak si můžete vybrat a my Vám je do boxíku objednáme za zvýhodněnou cenu a zakomponujeme. Není v našich silách mít na skladě všechny druhy a barvy