Menu

Napsali o nás

Zde bych vám ráda ukázala i úspěchy v podobě růžných článků na blogu či ve svatebních magazínech.

Za těch x let, co se svatbám věnuji, bylo o mé práci napsáno opravdu hodně a někdy jsem tomu nepřikládala dostatečnou váhu. Což si myslím, že je i škoda. Takže jsem se rozhodla, že Vám pár úspěchů, kterých si opravdu nesmírně vážím, ukážu.

Jsou to převážně stylizovaná focení, inspirace pro nevěsty, kde se snažím ukázat nový směr, jak ve výzdobě svateb, tak v nových trendech oblékání, svatebních tiskovinách, doplňcích, špercích a mnoho dalšího.
Je toho opravdu hodně, co je se svatbou spojené. A proto je dobré to všechno spojit tak, aby to tvořilo dokonalý celek. Nicméně i naše reálné svatby se dostaly do různých článků a blogů a ty vám postupně také budu ráda představovat.

Doufám, že se vám články budou líbit a třebas i vy najdete trochu inspirace v tom, jak si svoji svatbu dotvořit.

Wedding Chicks - Gracefulness
15.12.2020
Čistá inspirace pro Váš svatební den. V době, kdy celý svět zasáhla pandemie Covid – 19, jsem měla možnost přemýšlet o tom, jak by měla vypadat krásná, dokonalá a PŮVABNÁ nevěsta. Měla jsem tu představu v hlavě několik měsíců, ale nebyla možnost zrealizovat svoje myšlenky. Najednou bylo času dost a na mi stůl přistála nabídka, krásného svatebního místa, které se ještě dostává ze své zchátralé skořápky, ale je to dokonalé, klidné svatební místo, s úžasnými majiteli, kteří ZÁMKU ZDOUNKY dávají svůj čas a duši. No a o několik měsíců později jsem na tomto místě stála a společně s PAMELOU DRTILOVOU, jsem naplánovala dokonalý svatební den s úžasnou a PŮVABNOU nevěstou, a tak proměnila svoje myšlenky ve skutečnost… PROSTĚ PŮVABNÁ A ČÍSTÁ nevěsta. Pamela zná dokonale hru světla a společně jsme tak vytvořily dokonalý obraz nevěsty, PŮVABNÉ a jedinečné.
Magpie Wedding - Svatba na střeše
20.08.2020
Elementová svatba se chlubí krásnými moderními stylovými detaily a ukazuje, že městská svatba na střeše nemusí znamenat méně luxusu. Koordinovaná společností SPK Dekor s týmem kreativních dodavatelů svateb...